Gå til våre mobile nettsider
Bokkilden

Søk [Viser 84 treff hvor Forfatter er "Camilla Läckberg" ]

Viser 84 treff hvor Forfatter er "Camilla Läckberg"

Obs! Du kan avgrense ditt søk i menyen til venstre

Super-Charlie & kosedyrtyven - Camilla Läckberg

Super-Charlie & kosedyrtyven


Camilla Läckberg; Millis Sarri (Illustratør) ; Gry Brenna (Oversetter)
Barn 3-5; Barn 6-9 | Innbundet | upag sider | Juritzen jr | 1. utg. | 2014 | Bokmål | ISBN: 9788293304166
SUPER -CHARLIE og KOSE DYRTYVEN En skummel tyv sniker seg rundt i husene. Han stjeler kosedyr! Super-Charlie må hente frem sine aller beste detektivegenskaper for ...
Les mer
Innbundet Leveringstid: Sendes fra oss innen 2-3 virkedager.
Legg i handlekurv
Vår pris: 174,-
Spar: 25,-
Veil.pris: 199,-

ny
Gritos Do Passado - Camilla Lackberg

Gritos Do Passado


Camilla Lackberg
Paperback | Leya SA | 2014 | Portugisisk | ISBN: 9789896603229
Paperback Leveringstid: Usikker
Legg i handlekurv
Vår pris: 155,-

ny
L'Oiseau De Mauvais Augure - Camilla Lackberg

L'Oiseau De Mauvais Augure


Camilla Lackberg
Paperback | Actes Sud | 2014 | Fransk | ISBN: 9782330028671
Paperback Leveringstid: Usikker
Legg i handlekurv
Vår pris: 101,-

ny
Buried Angels - Camilla Lackberg

Buried Angels


Camilla Lackberg
Paperback | 480 sider | HarperCollins Publishers | 2014 | Engelsk | ISBN: 9780007419616
No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica ...
Les mer
Paperback Leveringstid: Sendes fra oss innen 4-7 virkedager.
Legg i handlekurv
Vår pris: 94,-

ny
Super-Charlie og mormormysteriet - Camilla Läckberg

Super-Charlie og mormormysteriet


Camilla Läckberg
Barn 3-5; Barn 6-9 | Innbundet | Juritzen jr | 1. utg. | 2014 | Bokmål | ISBN: 9788293304203
Innbundet Leveringstid: Forventes 1.oktober
Legg i handlekurv
Vår pris: 174,-
Spar: 25,-
Veil.pris: 199,-

Super-Charlie - Camilla Läckberg

Super-Charlie


Camilla Läckberg; Millis Sarri (Illustratør) ; Gry Brenna (Oversetter)
Barn 3-5; Barn 6-9 | Innbundet | upag sider | Juritzen jr | 1. utg. | 2013 | Bokmål | ISBN: 9788293304135
Camilla Läckberg SUPER -CHARLIE Krimdronningen med barnebokserie. På et helt vanlig sted, på en helt vanlig dag, blir det født en helt vanlig baby, Charlie. ...
Les mer
Innbundet Leveringstid: Sendes fra oss innen 2-3 virkedager.
Legg i handlekurv
Vår pris: 173,-
Spar: 26,-
Veil.pris: 199,-

Le Predicateur - Camilla Lackberg

Le Predicateur


Camilla Lackberg
Paperback | Actes Sud | 2013 | Fransk | ISBN: 9782330018030
Paperback Leveringstid: Usikker
Legg i handlekurv
Vår pris: 107,-

The Lost Boy - Camilla Lackberg

The Lost Boy


Camilla Lackberg
Paperback | 512 sider | HarperCollins Publishers | 2013 | Engelsk | Serie: Patrick Hedstrom and Erica Falck Nr 7 | ISBN: 9780007419579
No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller - irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo ...
Les mer
Paperback Leveringstid: Sendes fra oss innen 4-7 virkedager.
Legg i handlekurv
Vår pris: 94,-

The lost boy - Camilla Läckberg

The lost boy


Camilla Läckberg
Paperback | HarperCollins | 1. utg. | 2013 | Engelsk | ISBN: 9780007419555
Ei kvinne flykter sammen med den lille sønnen sin til det eneste trygge stedet hun kjenner, øya Gråskär utenfor Fjällbacka. Et par døgn senere myrdes en ...
Les mer
Paperback Leveringstid: Usikker
Legg i handlekurv
Vår pris: 150,-

Englemakersken - Camilla Läckberg

Englemakersken


Camilla Läckberg; Gry Brenna (Oversetter)
Paperback | 414 sider | Gyldendal | 1. utg. | 2013 | Bokmål | Serie: Gyldendal krim | ISBN: 9788205444096
I påska 1974 forsvinner en hel familie sporløst fra Valö utenfor Fjällbacka, 1-åringen Ebba er den eneste som er igjen. Som voksen kommer Ebba tilbake ...
Les mer
Paperback Leveringstid: På lager. Sendes fra oss innen 1 virkedag.
Legg i handlekurv
Vår pris: 149,-