Gå til våre mobile nettsider
Bokkilden

Søk [Viser 83 treff hvor Forfatter er "Camilla Läckberg" ]

Viser 83 treff hvor Forfatter er "Camilla Läckberg"

Obs! Du kan avgrense ditt søk i menyen til venstre

Buried Angels - Camilla LackbergInnbundet

Buried Angels


Camilla Lackberg
Innbundet | 480 sider | HarperCollins Publishers | 2014 | Engelsk | ISBN: 9780007419593
No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica Falck - irresistib
Les mer
Innbundet Leveringstid: Sendes fra oss innen 4-7 virkedager.
Legg i handlekurv
Vår pris: 162,-

Super-Charlie & kosedyrtyven - Camilla LäckbergInnbundet

Super-Charlie & kosedyrtyven


Camilla Läckberg; Millis Sarri (Illustratør) ; Gry Brenna (Oversetter)
Barn 3-5; Barn 6-9 | Innbundet | upag sider | Juritzen jr | 1. utg. | 2014 | Bokmål | ISBN: 9788293304166
SUPER -CHARLIE og KOSE DYRTYVEN En skummel tyv sniker seg rundt i husene. Han stjeler kosedyr! Super-Charlie må hente frem sine aller beste detektivegenskaper for å fakke
Les mer
Innbundet Leveringstid: Sendes fra oss innen 2-3 virkedager.
Legg i handlekurv
Vår pris: 174,-
Spar: 25,-
Veil.pris: 199,-

Le Predicateur - Camilla Lackberg Pocket

Le Predicateur


Camilla Lackberg
Paperback | Actes Sud | 2013 | Fransk | ISBN: 9782330018030
Paperback Leveringstid: Usikker
Legg i handlekurv
Vår pris: 107,-

The Lost Boy - Camilla Lackberg Pocket

The Lost Boy


Camilla Lackberg
Paperback | 512 sider | HarperCollins Publishers | 2013 | Engelsk | Serie: Patrick Hedstrom and Erica Falck Nr 7 | ISBN: 9780007419579
No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller - irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. Detective
Les mer
Paperback Leveringstid: Sendes fra oss innen 4-7 virkedager.
Legg i handlekurv
Vår pris: 94,-

Super-Charlie - Camilla LäckbergInnbundet

Super-Charlie


Camilla Läckberg; Millis Sarri (Illustratør) ; Gry Brenna (Oversetter)
Barn 3-5; Barn 6-9 | Innbundet | upag sider | Juritzen jr | 1. utg. | 2013 | Bokmål | ISBN: 9788293304135
Camilla Läckberg SUPER -CHARLIE Krimdronningen med barnebokserie. På et helt vanlig sted, på en helt vanlig dag, blir det født en helt vanlig baby, Charlie. Men mens han
Les mer
Innbundet Leveringstid: Sendes fra oss innen 2-3 virkedager.
Legg i handlekurv
Vår pris: 174,-
Spar: 25,-
Veil.pris: 199,-

The lost boy - Camilla Läckberg Pocket

The lost boy


Camilla Läckberg
Paperback | HarperCollins | 1. utg. | 2013 | Engelsk | ISBN: 9780007419555
Ei kvinne flykter sammen med den lille sønnen sin til det eneste trygge stedet hun kjenner, øya Gråskär utenfor Fjällbacka. Et par døgn senere myrdes en mann i en leiligh
Les mer
Paperback Leveringstid: Sendes fra oss innen 2-3 virkedager.
Legg i handlekurv
Vår pris: 169,-

Englemakersken - Camilla Läckberg Pocket

Englemakersken


Camilla Läckberg; Gry Brenna (Oversetter)
Paperback | 414 sider | Gyldendal | 1. utg. | 2013 | Bokmål | Serie: Gyldendal krim | ISBN: 9788205444096
I påska 1974 forsvinner en hel familie sporløst fra Valö utenfor Fjällbacka, 1-åringen Ebba er den eneste som er igjen. Som voksen kommer Ebba tilbake til Valö for å star
Les mer
Paperback Leveringstid: På lager. Sendes fra oss innen 1 virkedag.
Legg i handlekurv
Vår pris: 149,-

The Lost Boy - Camilla LackbergInnbundet

The Lost Boy


Camilla Lackberg
Innbundet | 400 sider | HarperCollins Publishers | 2013 | Engelsk | Serie: Patrick Hedstrom and Erica Falck Nr 7 | ISBN: 9780007473212
No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller - irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. Mats Sveri
Les mer
Innbundet Leveringstid: Sendes fra oss innen 4-7 virkedager.
Legg i handlekurv
Vår pris: 124,-

The stranger - Camilla Läckberg Pocket

The stranger


Camilla Läckberg
Paperback | HarperCollins | 1. utg. | 2012 | Engelsk | ISBN: 9780007420742
Marit Kaspersen blir funnet død i bilen sin etter en utforkjøring. Hun rørte aldri alkohol, likevel har hun en promille på 6,1. Hun har også noen uforklarlige blåmerker o
Les mer
Paperback Leveringstid: Sendes fra oss innen 2-3 virkedager.
Legg i handlekurv
Vår pris: 99,-

The Drowning - Camilla Lackberg Pocket

The Drowning


Camilla Lackberg
Paperback | 416 sider | HarperCollins Publishers | 2012 | Engelsk | Serie: Patrick Hedstrom and Erica Falck Nr 6 | ISBN: 9780007419531
Swedish crime sensation and No. 1 international bestseller, Camilla Lackberg's new psychological thriller - for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo Christian Thydell's dre
Les mer
Paperback Leveringstid: Sendes fra oss innen 4-7 virkedager.
Legg i handlekurv
Vår pris: 94,-


www.bokkilden.no - Postadresse: Pb. 4300, Nydalen NO-0402 Oslo. Besøksadresse: Gullhaug torg 1, Oslo.
Org.nr. 911167905, Kundeservice telefon: 2202 8701 (man-tor kl. 08-19, fre kl 08-15)