Søk [Viser 84 treff hvor Forfatter er "Camilla Läckberg" ]

Ice Child - Camilla Lackberg

Ice Child Camilla Lackberg

E-bok | HarperCollins Publishers | 2016
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica ...

Pris
177,-
Legg i
The Scent of Almonds and Other Stories - Camilla Lackberg

The Scent of Almonds and Other Stories Camilla Lackberg

Paperback | HarperCollins Publishers | 2015
Leveringstid: Sendes innen 7 virkedager

THE SCENT OF ALMONDS AND OTHER STORIES is a collection of short stories from the No.1 international bestseller Camilla Lackberg. Perfect for fans of Stieg ...

Pris
94,-
Legg i
Englemakersken - Camilla Läckberg

Englemakersken Camilla Läckberg

Paperback | Gyldendal bestselger | Patrik Hedström og Erica Falck nr. 8 | Gyldendal | 2015
Leveringstid: Sendes innen 1 virkedag

Englemakersken er Camilla Läckbergs åttende kriminalroman med Erica Falck og politimannen Patrik Hedström. 12 MILLIONER SOLGTE BØKER Påsken 1974 forsvinner en familie sporløst fra ø

Pris
149,-
Legg i
Ulykkesfuglen - Camilla Läckberg99,-

Ulykkesfuglen Camilla Läckberg

Paperback | Gyldendal bestselger | Patrik Hedström og Erica Falck nr. 4 | Gyldendal | 2015
Leveringstid: Sendes innen 1 virkedag

Ulykkesfuglen er Camilla Läckbergs fjerde kriminalroman med Erica Falck og politimannen Patrik Hedström. 12 MILLIONER SOLGTE BØKER Marit Kaspersen rørte aldri alkohol. Likevel har h

Pris
99,-
Spar
50,-
Legg i
Steinhuggeren - Camilla Läckberg

Steinhuggeren Camilla Läckberg

Paperback | Gyldendal bestselger | Patrik Hedström og Erica Falck nr. 3 | Gyldendal | 2015
Leveringstid: Sendes innen 1 virkedag

Steinhuggeren er Camilla Läckbergs tredje kriminalroman med Erica Falck og politimannen Patrik Hedström. 12 MILLIONER SOLGTE BØKER En hummerfisker finner liket av ei lita jente i en

Pris
149,-
Legg i
Isprinsessen - Camilla Läckberg

Isprinsessen Camilla Läckberg

Paperback | Gyldendal bestselger | Patrik Hedström og Erica Falck nr. 1 | Gyldendal | 2015
Leveringstid: Sendes innen 1 virkedag

Isprinsessen er Camilla Läckbergs første kriminalroman med Erica Falck og politimannen Patrik Hedström. 12 MILLIONER SOLGTE BØKER En eldre fisker finner Alexandra Wijkner med oppkut

Pris
149,-
Legg i
Løvetemmeren - Camilla Läckberg

Løvetemmeren Camilla Läckberg

Lyd-CD | Patrik Hedström og Erica Falck nr. 9 | Lydbokforl. | 2015
Fri frakt! Leveringstid: Sendes innen 1 virkedag

Alle kan kjenne på frustrasjoner i hverdagen. Men hvem kan gå så langt at de skader sine egne barn? Camilla Läckberg strammer grepet ytterligere i den nye krimromanen Løvetemmeren.

Pris
332,-
Spar
47,-
Legg i
Løvetemmeren - Camilla Läckberg

Løvetemmeren Camilla Läckberg

E-bok | Patrik Hedström og Erica Falck nr. 9 | Gyldendal | 2015
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp.

Endelig en ny bok om Erica Falck og Patrik Hedström! Det er januar og veldig kaldt i Fjällbacka. En halvnaken jente kommer løpende ut av skogen, rett ut på veien foran en bil. Sjåføren re

Pris
149,-
Legg i
Predikanten - Camilla Läckberg

Predikanten Camilla Läckberg

Paperback | Gyldendal bestselger | Patrik Hedström og Erica Falck nr. 2 | Gyldendal | 2015
Leveringstid: Sendes innen 1 virkedag

Predikanten er Camilla Läckbergs andre kriminalroman med Erica Falck og politimannen Patrik Hedström. 12 MILLIONER SOLGTE BØKER En liten gutt sniker seg en sommermorgen ut for å lek

Pris
149,-
Legg i
Løvetemmeren - Camilla Läckberg

Løvetemmeren Camilla Läckberg

Innbundet | Patrik Hedström og Erica Falck nr. 9 | Gyldendal | 2015
Fri frakt! Leveringstid: Sendes innen 1 virkedag

Endelig en ny bok om Erica Falck og Patrik Hedström! Det er januar og veldig kaldt i Fjällbacka. En halvnaken jente kommer løpende ut av skogen, rett ut på veien

Pris
345,-
Spar
34,-
Legg i
Fyrvokteren - Camilla Läckberg

Fyrvokteren Camilla Läckberg

Paperback | Gyldendal bestselger | Patrik Hedström og Erica Falck nr. 7 | Gyldendal | 2015
Leveringstid: Sendes innen 1 virkedag

Fyrvokteren er Camilla Läckbergs sjuende kriminalroman med Erica Falck og politimannen Patrik Hedström. 12 MILLIONER SOLGTE BØKER Det er en lys sommernatt. En kvinne kaster seg inn

Pris
149,-
Legg i
Løvetemmeren - Camilla Läckberg

Løvetemmeren Camilla Läckberg

MP3-lydbok | Patrik Hedström og Erica Falck nr. 9 | Lydbokforl. | 2015
Lydbøker kan lastes ned umiddelbart etter kjøp.

Endelig en ny bok om Erica Falck og Patrik Hedström, den niende i rekken av bestselgende kriminalromaner fra Fjällbacka av Camilla Läckberg. Det er januar og veldig kaldt i Fjällbacka. E

Pris
149,-
Legg i
Scent of Almonds and Other Stories - Camilla Lackberg

Scent of Almonds and Other Stories Camilla Lackberg

E-bok | HarperCollins Publishers | 2015
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp

THE SCENT OF ALMONDS AND OTHER STORIES is a collection of short stories from the No.1 international bestseller Camilla Lackberg. Perfect for fans of Stieg ...

Pris
88,-
Legg i
Widows' Cafe - Camilla Lackberg

Widows' Cafe Camilla Lackberg

E-bok | HarperCollins Publishers | 2014
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp

A short story from No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg, perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.Marianne ...

Pris
16,-
Legg i
Elegant Death - Camilla Lackberg

Elegant Death Camilla Lackberg

E-bok | HarperCollins Publishers | 2014
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp

A short story from No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg.Two sisters, one murder, and a robbery in a vintage boutique ...

Pris
16,-
Legg i
Dreaming of Elisabeth - Camilla Lackberg

Dreaming of Elisabeth Camilla Lackberg

E-bok | HarperCollins Publishers | 2014
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp

A short story from No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg, perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.Malin and ...

Pris
16,-
Legg i
Scent of Almonds: A Novella - Camilla Lackberg

Scent of Almonds: A Novella Camilla Lackberg

E-bok | HarperCollins Publishers | 2014
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp

Closely linked to the Fjallbacka-series, THE SCENT OF ALMONDS is a charming novella in the style of Agatha Christie from No.1 international bestseller ...

Pris
16,-
Legg i
Buried Angels - Camilla Lackberg

Buried Angels Camilla Lackberg

E-bok | HarperCollins Publishers | 2014
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica ...

Pris
101,-
Legg i
Buried Angels - Camilla Lackberg

Buried Angels Camilla Lackberg

Innbundet | HarperCollins Publishers | 2014
Leveringstid: Usikker levering

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica ...

Pris
244,-
Legg i
The Lost Boy - Camilla Lackberg

The Lost Boy Camilla Lackberg

Innbundet | Patrick Hedstrom and Erica Falck nr. 7 | HarperCollins Publishers | 2013
Leveringstid: Usikker levering

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller - irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo ...

Pris
150,-
Legg i
Lost Boy (Patrick Hedstrom and Erica Falck, Book 7) - Camilla Lackberg

Lost Boy (Patrick Hedstrom and Erica Falck, Book 7) Camilla Lackberg

E-bok | HarperCollins Publishers | 2013
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller - irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo ...

Pris
101,-
Legg i
Englemakersken - Camilla Läckberg

Englemakersken Camilla Läckberg

MP3-lydbok | Patrik Hedström og Erica Falck nr. 8 | Lydbokforl. | 2012
Lydbøker kan lastes ned umiddelbart etter kjøp.

I påska 1974 forsvinner en hel familie sporløst fra Valö utenfor Fjällbacka, 1-åringen Ebba er den eneste som er igjen. Som voksen kommer Ebba tilbake ...

Pris
169,-
Legg i
Drowning - Camilla Lackberg

Drowning Camilla Lackberg

Innbundet | Patrick Hedstrom and Erica Falck nr. 6 | HarperCollins Publishers | 2012
Leveringstid: Usikker levering

Swedish crime sensation and No. 1 international bestseller, Camilla Lackberg's new psychological thriller - for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo Christian ...

Pris
171,-
Legg i
Englemakersken - Camilla Läckberg

Englemakersken Camilla Läckberg

E-bok | Patrik Hedström og Erica Falck nr. 8 | Gyldendal | 2012
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp.

I påska 1974 forsvinner en hel familie sporløst fra Valö utenfor Fjällbacka, 1-åringen Ebba er den eneste som er igjen. Som voksen kommer Ebba tilbake ...

Pris
149,-
Legg i
Cyanure - Camilla Lackberg

Cyanure Camilla Lackberg

Paperback | Actes Sud | 2012
Leveringstid: Usikker levering

Pris
99,-
Legg i
Stonecutter - Camilla Lackberg

Stonecutter : A Novel Camilla Lackberg

E-bok | Pegasus Books | 2012
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp

In the third novel from the bestselling female writer in Swedenand for the first time in Englishthe mysterious drowning of a little girl threatens to tear ...

Pris
375,-
Legg i
Drowning (Patrick Hedstrom and Erica Falck, Book 6) - Camilla Lackberg

Drowning (Patrick Hedstrom and Erica Falck, Book 6) Camilla Lackberg

E-bok | HarperCollins Publishers | 2012
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp

Swedish crime sensation and No. 1 international bestseller, Camilla Lackberg's new psychological thriller - for fans of Stieg Larsson and Jo NesboChristian ...

Pris
101,-
Legg i
Havfruen - Camilla Läckberg

Havfruen Camilla Läckberg

E-bok | Patrik Hedström og Erica Falck nr. 6 | Gyldendal | 2011
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp.

Magnus Kjellner blir funnet fastfrossen under isen, med merker etter vold. En av vennene hans, Christian Thydell, har fått anonyme trusselbrev. Han viser ...

Pris
149,-
Legg i
Fyrvokteren - Camilla Läckberg

Fyrvokteren Camilla Läckberg

E-bok | Patrik Hedström og Erica Falck nr. 7 | Gyldendal | 2011
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp.

Ei kvinne flykter sammen med den lille sønnen sin til det eneste trygge stedet hun kjenner, øya Gråskär utenfor Fjällbacka. Et par døgn senere myrdes en ...

Pris
149,-
Legg i
Tyskerungen - Camilla Läckberg

Tyskerungen Camilla Läckberg

E-bok | Patrik Hedström og Erica Falck nr. 5 | Gyldendal | 2011
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp.

I morens gamle kiste på loftet finner Erica Falck en tysk medalje fra andre verdenskrig. Her oppdager hun også morens dagbøker og en blodflekkete barnegenser. ...

Pris
79,-
Legg i
Isprinsessen - Camilla Läckberg

Isprinsessen Camilla Läckberg

E-bok | Patrik Hedström og Erica Falck nr. 1 | Gyldendal | 2011
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp.

Alexandra Wijkner blir funnet med oppkuttede pulsårer i badekaret i barndomshjemmet i Fjällbacka. Liket blir funnet av en eldre fisker, som skal passe ...

Pris
149,-
Legg i