Gå til våre mobile nettsider
Bokkilden

Søk [Viser 85 treff hvor Forfatter er "Camilla Läckberg" ]

Viser 85 treff hvor Forfatter er "Camilla Läckberg"

Obs! Du kan avgrense ditt søk i menyen til venstre

Super-Charlie & kosedyrtyven - Camilla LäckbergInnbundet

Super-Charlie & kosedyrtyven


Camilla Läckberg; Millis Sarri (Illustratør) ; Gry Brenna (Oversetter)
Barn 3-5; Barn 6-9 | Innbundet | upag sider | Juritzen jr | 1. utg. | 2014 | Bokmål | ISBN: 9788293304166
SUPER -CHARLIE og KOSE DYRTYVEN En skummel tyv sniker seg rundt i husene. Han stjeler kosedyr! Super-Charlie må hente frem sine aller beste detektivegenskaper for ...
Les mer
Innbundet Leveringstid: Sendes fra oss innen 2-3 virkedager.
Legg i handlekurv
Vår pris: 174,-
Spar: 25,-
Veil.pris: 199,-

Buried Angels - Camilla LackbergInnbundet

Buried Angels


Camilla Lackberg
Innbundet | 480 sider | HarperCollins Publishers | 2014 | Engelsk | ISBN: 9780007419593
No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica ...
Les mer
Innbundet Leveringstid: Sendes fra oss innen 4-7 virkedager.
Legg i handlekurv
Vår pris: 170,-

L'Oiseau De Mauvais Augure - Camilla Lackberg Pocket

L'Oiseau De Mauvais Augure


Camilla Lackberg
Paperback | Actes Sud | 2014 | Fransk | ISBN: 9782330028671
Paperback Leveringstid: Usikker
Legg i handlekurv
Vår pris: 101,-

Buried Angels - Camilla Lackberg Pocket

Buried Angels


Camilla Lackberg
Paperback | 480 sider | HarperCollins Publishers | 2014 | Engelsk | ISBN: 9780007419616
No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica ...
Les mer
Paperback Leveringstid: Sendes fra oss innen 4-7 virkedager.
Legg i handlekurv
Vår pris: 94,-

Gritos Do Passado - Camilla Lackberg Pocket

Gritos Do Passado


Camilla Lackberg
Paperback | Leya SA | 2014 | Portugisisk | ISBN: 9789896603229
Paperback Leveringstid: Usikker
Legg i handlekurv
Vår pris: 155,-

Super-Charlie og mormormysteriet - Camilla LäckbergInnbundet

Super-Charlie og mormormysteriet


Camilla Läckberg
Barn 3-5; Barn 6-9 | Innbundet | Juritzen jr | 1. utg. | 2014 | Bokmål | ISBN: 9788293304203
Innbundet Leveringstid: Forventes 1.oktober
Legg i handlekurv
Vår pris: 174,-
Spar: 25,-
Veil.pris: 199,-

Le Predicateur - Camilla Lackberg Pocket

Le Predicateur


Camilla Lackberg
Paperback | Actes Sud | 2013 | Fransk | ISBN: 9782330018030
Paperback Leveringstid: Usikker
Legg i handlekurv
Vår pris: 107,-

The Lost Boy - Camilla Lackberg Pocket

The Lost Boy


Camilla Lackberg
Paperback | 512 sider | HarperCollins Publishers | 2013 | Engelsk | Serie: Patrick Hedstrom and Erica Falck Nr 7 | ISBN: 9780007419579
No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller - irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo ...
Les mer
Paperback Leveringstid: Sendes fra oss innen 4-7 virkedager.
Legg i handlekurv
Vår pris: 94,-

Super-Charlie - Camilla LäckbergInnbundet

Super-Charlie


Camilla Läckberg; Millis Sarri (Illustratør) ; Gry Brenna (Oversetter)
Barn 3-5; Barn 6-9 | Innbundet | upag sider | Juritzen jr | 1. utg. | 2013 | Bokmål | ISBN: 9788293304135
Camilla Läckberg SUPER -CHARLIE Krimdronningen med barnebokserie. På et helt vanlig sted, på en helt vanlig dag, blir det født en helt vanlig baby, Charlie. ...
Les mer
Innbundet Leveringstid: Sendes fra oss innen 2-3 virkedager.
Legg i handlekurv
Vår pris: 173,-
Spar: 26,-
Veil.pris: 199,-

The Lost Boy - Camilla LackbergInnbundet

The Lost Boy


Camilla Lackberg
Innbundet | 400 sider | HarperCollins Publishers | 2013 | Engelsk | Serie: Patrick Hedstrom and Erica Falck Nr 7 | ISBN: 9780007473212
No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller - irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo ...
Les mer
Innbundet Leveringstid: Sendes fra oss innen 4-7 virkedager.
Legg i handlekurv
Vår pris: 130,-