Jeg gir deg  sola - Jandy Nelson

Jeg gir deg sola Jandy Nelson

Innbundet | Ungdom | Gyldendal | 2015
Leveringstid: Sendes innen 1 virkedag

Endelig en ny bok fra forfatteren av den vidunderlige 'Himmelen begynner her' Fram til de er tretten, er forholdet mellom Jude og tvillingbroren Noah ...

Pris
262,-
Spar
37,-
Legg i
Jeg gir deg sola - Jandy Nelson

Jeg gir deg sola Jandy Nelson

E-bok | Ungdom | Gyldendal | 2015
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp.

Endelig en ny bok fra forfatteren av den vidunderlige 'Himmelen begynner her' Fram til de er tretten, er forholdet mellom Jude og tvillingbroren Noah ...

Pris
130,-
Spar
19,-
Legg i
I'll give you the sun - Jandy Nelson

I'll give you the sun Jandy Nelson

Paperback | Ungdom | Walker Books Ltd | 2015
Leveringstid: Sendes innen 3 virkedager

From the author of The Sky Is Everywhere, a radiant novel that will leave you laughing and crying - all at once. For fans of John Green, Gayle Forman and ...

Pris
129,-
Legg i
The Sky Is Everywhere - Jandy Nelson

The Sky Is Everywhere Jandy Nelson

Paperback | Barn 9-12 | Ungdom | Walker Books Ltd | 2015
Leveringstid: Sendes innen 7 virkedager

For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell: a beautiful, funny and heartfelt novel about love and forgiveness. Seventeen-year-old Lennie ...

Pris
94,-
Legg i
Himmelen begynner her - Jandy Nelson

Himmelen begynner her Jandy Nelson

MP3-lydbok | Ungdom | Lydbokforl. | 2011
Lydbøker kan lastes ned umiddelbart etter kjøp.

Etter søsterens død trekker sytten år gamle Lennie seg unna alt og alle. Samtidig forelsker hun seg for første gang i den kjekke Joe Fontaine, den nye ...

Pris
130,-
Spar
19,-
Legg i
Sky Is Everywhere - Jandy Nelson

Sky Is Everywhere Jandy Nelson

E-bok | Walker Books Ltd | 2010
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp

Seventeen-year-old Lennie Walker spends her time tucked safely and happily in the shadow of her fiery older sister, Bailey. But when Bailey dies abruptly, ...

Pris
87,-
Legg i
Sky Is Everywhere - Jandy Nelson

Sky Is Everywhere Jandy Nelson

E-bok | Walker Books Ltd |
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp

For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell: a beautiful, funny and heartfelt novel about love and forgiveness. Seventeen-year-old Lennie ...

Pris
100,-
Legg i