Jeg gir deg  sola - Jandy Nelson

Jeg gir deg sola Jandy Nelson

Innbundet | Ungdom | Gyldendal | 2015
Leveringstid: Sendes innen 1 virkedag

Endelig en ny bok fra forfatteren av den vidunderlige 'Himmelen begynner her' Fram til de er tretten, er forholdet mellom Jude og tvillingbroren Noah usedvanlig nært. Noah er en einstøing

Pris
272,-
Spar
27,-
Legg i
The sky is everywhere - Jandy Nelson

The sky is everywhere Jandy Nelson

Paperback | Ungdom | Walker Books Ltd | 2016
Leveringstid: Sendes innen 3 - 10 dager

For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell, a novel from Jandy Nelson, the bestselling and award-winning author of I'll Give You the Sun. ...

Pris
129,-
Legg i
I'll give you the sun - Jandy Nelson

I'll give you the sun Jandy Nelson

Paperback | Ungdom | Walker Books Ltd | 2016
Leveringstid: Sendes innen 3 - 10 dager

From the author of The Sky Is Every-where, a radiant novel that will leave you laughing and crying - all at once. For fans of John Green, Gayle Forman ...

Pris
129,-
Legg i
Jeg gir deg sola - Jandy Nelson

Jeg gir deg sola Jandy Nelson

E-bok | Ungdom | Gyldendal | 2015
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp.

Endelig en ny bok fra forfatteren av den vidunderlige 'Himmelen begynner her' Fram til de er tretten, er forholdet mellom Jude og tvillingbroren Noah usedvanlig nært. Noah er en einstøing

Pris
149,-
Legg i
Himmelen begynner her - Jandy Nelson

Himmelen begynner her Jandy Nelson

MP3-lydbok | Ungdom | Lydbokforl. | 2011
Lydbøker kan lastes ned umiddelbart etter kjøp.

Etter søsterens død trekker sytten år gamle Lennie seg unna alt og alle. Samtidig forelsker hun seg for første gang i den kjekke Joe Fontaine, den nye ...

Pris
149,-
Legg i
I'll Give You the Sun - Jandy Nelson

I'll Give You the Sun Jandy Nelson

E-bok | Walker Books Ltd | 2015
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp

From the author of The Sky Is EveryA-where, a radiant novel that will leave you laughing and crying - all at once. For fans of John Green, Gayle Forman ...

Pris
63,-
Legg i
I'll Give You the Sun - Jandy NelsonNy

I'll Give You the Sun Jandy Nelson

E-bok | Penguin Young Readers Group | 2014
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp

The New York Times Bestselling story of first love, family, loss, and betrayal for fans of John Green, Jenny Offill, Emma Straub, and Rainbow Rowell ';We ...

Pris
337,-
Legg i