Jeg gir deg  sola - Jandy Nelson

Jeg gir deg sola Jandy Nelson

Innbundet | Ungdom | Gyldendal | 2015
Leveringstid: Sendes innen 1 virkedag

Endelig en ny bok fra forfatteren av den vidunderlige 'Himmelen begynner her' Fram til de er tretten, er forholdet mellom Jude og tvillingbroren Noah usedvanlig nært. Noah er en einstøing

Pris
290,-
Spar
29,-
Legg i
The sky is everywhere - Jandy Nelson

The sky is everywhere Jandy Nelson

Paperback | Ungdom | SD Books | 2015
Leveringstid: Sendes innen 3 - 10 dager

Jandy Nelson's beautiful, funny and heartfelt novel about grief, love and forgiveness. For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell. For ...

Pris
129,-
Legg i
Himmelen begynner her - Jandy NelsonNy

Himmelen begynner her Jandy Nelson

Paperback | Ungdom | Gyldendal | 2017
Leveringstid: Forventes 19.mai

En besettende kjærlighetshistorie om sorg, savn og lidenskap. Lennie er sytten år og lever et stille liv i skyggen av den utadvendte søsteren Bailey. Men en dag skjer det utenkelige - Bail

Pris
149,-
Legg i
Jeg gir deg sola - Jandy Nelson

Jeg gir deg sola Jandy Nelson

E-bok | Ungdom | Gyldendal | 2015
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp.

Endelig en ny bok fra forfatteren av den vidunderlige 'Himmelen begynner her' Fram til de er tretten, er forholdet mellom Jude og tvillingbroren Noah usedvanlig nært. Noah er en einstøing

Pris
149,-
Legg i
I'll give you the sun - Jandy Nelson

I'll give you the sun Jandy Nelson

Paperback | Ungdom | SD Books | 2015
Leveringstid: Sendes innen 7 virkedager

From the critically acclaimed author of The Sky Is Every-where, a radiant novel that will leave you laughing and crying - all at once. For fans of John ...

Pris
95,-
Spar
34,-
Legg i
Himmelen begynner her - Jandy Nelson

Himmelen begynner her Jandy Nelson

MP3-lydbok | Ungdom | Lydbokforl. | 2011
Lydbøker kan lastes ned umiddelbart etter kjøp.

Etter søsterens død trekker sytten år gamle Lennie seg unna alt og alle. Samtidig forelsker hun seg for første gang i den kjekke Joe Fontaine, den nye ...

Pris
149,-
Legg i
Sky Is Everywhere - Jandy Nelson

Sky Is Everywhere Jandy Nelson

E-bok | Walker Books Ltd | 2010
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp

Seventeen-year-old Lennie Walker spends her time tucked safely and happily in the shadow of her fiery older sister, Bailey. But when Bailey dies abruptly, ...

Pris
109,-
Legg i