Jeg gir deg  sola - Jandy Nelson

Jeg gir deg sola Jandy Nelson

Innbundet | Ungdom | Gyldendal | 2015
Leveringstid: Sendes innen 1 virkedag

Endelig en ny bok fra forfatteren av den vidunderlige 'Himmelen begynner her' Fram til de er tretten, er forholdet mellom Jude og tvillingbroren Noah usedvanlig nært. Noah er en einstøing

Pris
290,-
Spar
29,-
Legg i
The sky is everywhere - Jandy Nelson

The sky is everywhere Jandy Nelson

Paperback | Ungdom | SD Books | 2015
Leveringstid: Sendes innen 3 - 10 dager

Jandy Nelson's beautiful, funny and heartfelt novel about grief, love and forgiveness. For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell. For ...

Pris
129,-
Legg i
I'll give you the sun - Jandy Nelson

I'll give you the sun Jandy Nelson

Paperback | Ungdom | SD Books | 2015
Leveringstid: Sendes innen 3 - 10 dager

From the critically acclaimed author of The Sky Is Every-where, a radiant novel that will leave you laughing and crying - all at once. For fans of John ...

Pris
129,-
Legg i
Himmelen begynner her - Jandy NelsonNy

Himmelen begynner her Jandy Nelson

Paperback | Ungdom | Gyldendal | 2017
Leveringstid: Sendes innen 1 virkedag

En besettende kjærlighetshistorie om sorg, savn og lidenskap. Lennie er sytten år og lever et stille liv i skyggen av den utadvendte søsteren Bailey. Men en dag skjer det utenkelige - Ba

Pris
149,-
Legg i
Jeg gir deg sola - Jandy Nelson

Jeg gir deg sola Jandy Nelson

E-bok | Ungdom | Gyldendal | 2015
E-bøker kan leses umiddelbart etter kjøp.

Endelig en ny bok fra forfatteren av den vidunderlige 'Himmelen begynner her' Fram til de er tretten, er forholdet mellom Jude og tvillingbroren Noah usedvanlig nært. Noah er en einstøing

Pris
149,-
Legg i