Min side Kundeservice Gavekort – en perfekt gave Registrer deg

Hvordan havnet jeg her?

I Hvordan havnet jeg her? forteller Philip Bunting om den utrolige reisen du har gjort fra Big Bang til fødsel (på omtrent den tiden det tar å spise et ostesmørbrød), med underfundig humor og morsomme, fargerike illustrasjoner. Les mer
199,-
Sendes innen 3 virkedager
I Hvordan havnet jeg her? forteller Philip Bunting om den utrolige reisen du har gjort fra Big Bang til fødsel (på omtrent den tiden det tar å spise et ostesmørbrød), med underfundig humor og morsomme, fargerike illustrasjoner.

Du skjønner, du er en av de nyeste tilskuddene til et slektstre som går helt tilbake til det aller første livet på jorden. Vi er alle veldig, veldig, veldig (ganger en milliard milloner) heldige som er her!

Hvordan havnet jeg her? er en liten påminnelse, en note-to-self om alle de tingene som måtte skje for at akkurat du er her. Universet vårt er mer ubegripelig fantastisk enn vi noen gang kan se for oss. Vi vet så lite! Og det er fortsatt mye mer å oppdage om hvordan vi kom hit, og hvor vi er på vei.

Dette er første bok i en ny sakprosaserie for de minste.

Detaljer

Forlag
Solum Bokvennen
Innbinding
Innbundet
Språk
Bokmål
Sider
32
ISBN
9788256026524
Utgave
1. utg.
Utgivelsesår
2022
Originaltittel
How did I get here?
Format
26 x 25 cm

Bla i boka

Kunders vurdering

Oppdag mer

Bøker som ligner på Hvordan havnet jeg her?:

Se flere

Logg inn

Ikke medlem ennå? Registrer deg her

Glemt medlemsnummer/passord?

Handlekurv