Surrender Yourself (The Desires Unlocked Trilogy Part Three)

The sensuous, emotionally charged and sophisticated erotic romance trilogy comes to a thrilling conclusion. For fans of E L James, Sylvia Day and J Kenner. Les mer
Vår pris
124,-

(Paperback)
Leveringstid: Usikker levering*
*Vi bestiller varen fra forlag i utlandet. Dersom varen finnes, sender vi den så snart vi får den til lager
På grunn av Brexit-tilpasninger og tiltak for å begrense covid-19 kan det dessverre oppstå forsinket levering.

Paperback
Legg i
Paperback
Legg i
Vår pris: 124,-

(Paperback)
Leveringstid: Usikker levering*
*Vi bestiller varen fra forlag i utlandet. Dersom varen finnes, sender vi den så snart vi får den til lager
På grunn av Brexit-tilpasninger og tiltak for å begrense covid-19 kan det dessverre oppstå forsinket levering.

Om boka

The sensuous, emotionally charged and sophisticated erotic romance trilogy comes to a thrilling conclusion. For fans of E L James, Sylvia Day and J Kenner.

Fakta

Om forfatteren

Evie Blake is from London. She is married with two children and is currently busy writing her next novel. For more about Evie Blake visit her website www.evieblake.com or follow her on Twitter @EvieBlake1