Den siste olje
en kriminalroman
Serie: Olivia Henriksen 9
For det finnes andre måter å møtes på enn nede i en bunker, ute på Essos gamle tomt på Vallø og det som en gang fikk navnet Prinds Christians batteri. Les mer
- Vår pris
- 375,-
- Spar
- 54,-
Veil. pris: 429,-
(Innbundet)
Fri frakt!
Leveringstid:
Sendes innen 3 virkedager
Veil. pris: 429,-
(Innbundet)
Fri frakt!
Leveringstid:
Sendes innen 3 virkedager
For det finnes andre måter å møtes på enn nede i en bunker, ute på Essos gamle tomt på Vallø og det som en gang fikk navnet Prinds Christians batteri. Og det er upraktisk når Bjerkvik er død. Men hvordan havnet han der? Han .oljet" seg ikke neppe nedi av seg selv. Olivias nysgjerrighet bobler mens det dukker opp mystiske tatoveringer, diskrete kappekledde og høner som løper uten hoder.
Nok en gang beveger Olivia seg på merkelig vis inn i det som egentlig er Torsteins domene. Og hun nøster opp i drapssaken, ved hjelp av Monas skarpe blikk og en svært behjelpelig Kalle.
- FAKTA
-
Utgitt:
2023
Forlag: Fagervik forlag
Innbinding: Innbundet
Språk: Norsk Bokmål
Sider: 286
ISBN: 9788293768289
Utgave: 1. utg.
Format: 23 x 15 cm
- KATEGORIER:
- SERIE:
- VURDERING
-
Gi vurdering
Les vurderinger