Min side Kundeservice Vår historie Gavekort – en perfekt gave Registrer deg

Det beste som kunne skje

Lucys liv står ved et veiskille. Hun har nettopp sluttet i jobben og har ingen anelse om sitt neste steg: Skal hun bruke sparepengene og forfølge forfatterdrømmen, eller flytte til London for å prøve å gjenopplive karrieren? Det virker nesten som skjebnen at hun samme kveld møter Caleb, en fremmed på en bar, og støter på Max, den store kjærligheten. Les mer
179,-
Tilgjengelig umiddelbart etter kjøp
Lucys liv står ved et veiskille. Hun har nettopp sluttet i jobben og har ingen anelse om sitt neste steg: Skal hun bruke sparepengene og forfølge forfatterdrømmen, eller flytte til London for å prøve å gjenopplive karrieren? Det virker nesten som skjebnen at hun samme kveld møter Caleb, en fremmed på en bar, og støter på Max, den store kjærligheten.

Det beste som kunne skje er en feiende og uforglemmelig roman for alle som noen gang har trodd på skjebnen og sjelevenner - eller stoppet opp for å lure på hvordan livet kunne sett ut hvis man hadde tatt et annet valg.

Holly Miller vokste opp i Bedfordshire, England. Før hun ble forfatter arbeidet hun innen markedsføring som redaktør. Holly bor for tiden i Norfolk med samboer og hund.

Detaljer

Forlag
Bonnier norsk forlag
Språk
Bokmål
ISBN
9788234709449
Utgave
1. utg.
Utgivelsesår
2022
Originaltittel
What might have been
Format
Vannmerket EPUB

Lytt til utdrag

Utdraget er hentet fra lydbokbokutgaven

Les utdrag

Åpne utdrag her

Kunders vurdering

Oppdag mer

Bøker som ligner på Det beste som kunne skje:

Se flere

De som kjøpte denne kjøpte også:

Logg inn

Ikke medlem ennå? Registrer deg her

Glemt medlemsnummer/passord?

Handlekurv