En sang for druknede sjeler

; Christina Revold (Oversetter)

Serie: Martin Servaz 2

«... bare å dykke ned i boken, bli der og nyte.»

, Stavanger Aftenblad Terningkast 6
En oppringning fra fortida, en underlig e-post, som kanskje varsler tilbakekomsten til tidenes seriemorder. Kriminalførstebetjent Martin Servaz blir kastet inn i sin vanskeligste og mest personlige sak. Les mer
Vår pris
99,-
Spar
70,-

Veil. pris: 169,-  (E-bok)
Tilgjengelig umiddelbart etter kjøp
Min side | Bokkilden-app | Kindle

Vår pris: 99,-
Spar: 70,-

Veil. pris: 169,-  (E-bok)
Tilgjengelig umiddelbart etter kjøp
Min side | Bokkilden-app | Kindle

En oppringning fra fortida, en underlig e-post, som kanskje varsler tilbakekomsten til tidenes seriemorder. Kriminalførstebetjent Martin Servaz blir kastet inn i sin vanskeligste og mest personlige sak. En professor i antikk historie blir myrdet, en hundeoppdretter blir spist opp av sine hunder. Hvorfor herjer døden denne lille universitetsbyen i Sørvest-Frankrike, der studentene en dag vil være regionens nye elite? Konfrontert med en verden som er skremmende i sin perversitet, tvinges Servaz til å vende tilbake til gamle hendelser og sår som rives opp på ny - både hos han selv og hans nærmeste.
ANMELDELSER:

Terningkast 6 Gunnar Gran, Stavanger Aftenblad
Terningkast 5 Ole Jacob Hoel, Adresseavisen
Terningkast 5 Gro Jørstad Nilsen, Bergens Tidende
Terningkast 5 Bjarne Tveiten, Fædrelandsvennen

FAKTA
Utgitt:
Forlag: Aschehoug
Språk: Norsk Bokmål
ISBN: 9788203373671
Utgave: 1. utg.
Orig.tittel: Le cercle
Format: EPUB
Filstr: 4.0 MB
Vannmerket
KATEGORIER:

Bla i alle kategorier

SERIE:
VURDERING
Gi vurdering
Les vurderinger

«... bare å dykke ned i boken, bli der og nyte.»

, Stavanger Aftenblad Terningkast 6

«På sitt beste er dette spenning skyhøyt over gjennomsnittet. Det er Frankrike som er landet for krimlitteratur for tiden»

, Adresseavisen Terningkast 5

«Spennende fransk krim (...) Et snedig plott gjør leseren like paranoid som etterforskeren i en krim full av lidenskap, sjalusi og hevntørst.»

, Bergens Tidende Terningkast 5

«... slutten er et heftig klimaks.»

, Fædrelandsvennen Terningkast 5