Min side Kundeservice Vår historie Gavekort – en perfekt gave Registrer deg

Gylne dager

en reiseskildring fra Veneto

«Terningkast 5 Ulf Dalheim, Adresseavisa»

Ulf Dahlheim, Adresseavisa
Bli med Klaus Hagerup og hans følge på en humørfylt mat- og vinreise i Veneto, den tredje store vinregionen i Italia.
Reisen går fra vingård til vingård med vinsmaking av rødviner fra Valpolicella som ripasso og amarone, hvitviner fra Soave, og for ikke å snakke om prosecco. Du dras med i svingene, fra den ene viderverdigheten til den andre, fra det ene overdådige måltidet etter det andre, gjennom det italienske landskapet blant drueranker og vingårder. Les mer
229,-
Sendes innen 3 virkedager
Bli med Klaus Hagerup og hans følge på en humørfylt mat- og vinreise i Veneto, den tredje store vinregionen i Italia.
Reisen går fra vingård til vingård med vinsmaking av rødviner fra Valpolicella som ripasso og amarone, hvitviner fra Soave, og for ikke å snakke om prosecco. Du dras med i svingene, fra den ene viderverdigheten til den andre, fra det ene overdådige måltidet etter det andre, gjennom det italienske landskapet blant drueranker og vingårder.
Du blir vitne til livlige samtaler rundt matbordet, på kjøkkenet og i bilen underveis mellom stedene. Og mellom smil og latter får du et levende innblikk i Veneto-regionens fantastiske mat- og vinkultur. Reiseskildringen til Klaus Hagerup er i hans velkjente, lune og humoristiske stil.

Detaljer

Forlag
Cappelen Damm
Innbinding
Paperback
Språk
Bokmål
Sider
174
ISBN
9788202599430
Utgave
1. utg.
Utgivelsesår
2019
Originaltittel
Gylne dager
Format
19 x 12 cm
Serie
En mat- og vinreise i Italia

Les utdrag

Utdraget er hentet fra e-bok-utgaven. Åpne utdrag her

Anmeldelser

«Terningkast 5 Ulf Dalheim, Adresseavisa»

Ulf Dahlheim, Adresseavisa

«Den ultimate julegaven til livsnyteren»

Halden Arbeiderblad

«... en sprudlende og herlig mat- og vinbok»

Kulturspeilet

Kunders vurdering

L
Lars – 05.03.2020

– Alt av fotografier, tegninger og matoppskrifter er skrellet bort. Det er et helt annet produkt enn den innbundne versjonen av boka. Det burde i det minste vært tydelig opplyst om i produktomtalen.

Oppdag mer

Bøker som ligner på Gylne dager:

Se flere

De som kjøpte denne kjøpte også:

M

Antonio Scurati
Innbundet 
479,-
 

Natt

Bernard Minier
Paperback 
229,-

Roma

Jan E. Hansen
Paperback 
249,-

Logg inn

Ikke medlem ennå? Registrer deg her

Glemt medlemsnummer/passord?

Handlekurv