Min side Kundeservice Vår historie Gavekort – en perfekt gave Registrer deg
Andrine frykter det verste. Hva vil skje med henne hvis Måren er død? Hun våger ikke å fortelle hjemme at formannen på Fyrstikken forsøkte å ta henne med vold.

Imens har Jenny og Ida begynt som søsterelever. De har fått en ung kandidatlege som lærer, og snart inviterer han Jenny med på en omvisning på sykehuset. Les mer
129,-
Sendes innen 3 - 10 dager
Andrine frykter det verste. Hva vil skje med henne hvis Måren er død? Hun våger ikke å fortelle hjemme at formannen på Fyrstikken forsøkte å ta henne med vold.

Imens har Jenny og Ida begynt som søsterelever. De har fått en ung kandidatlege som lærer, og snart inviterer han Jenny med på en omvisning på sykehuset.

– Det lå en knivstukket mann der, fortalte hun. Et sus av spenning gikk gjennom flokken av elever.

– De vet ikke om han vil overleve, la hun til.

– Så spennende! Fikk du se såret? spurte en.

– Så grusomt! utbrøt Sigrid, hun som var fra Østerdalen.

– Dere vet godt at nye elever ikke skal stelle mannlige pasienter. I hvert fall ikke til å begynne med, sa Jenny. Et nytt sus gikk gjennom elevflokken, men denne gangen av skuffelse.

– Og doktor Erichsen, da, fridde han?

Detaljer

Forlag
Bladkompaniet
Innbinding
Paperback
Språk
Bokmål
Sider
251
ISBN
9788284130187
Utgave
1. utg.
Utgivelsesår
2021
Originaltittel
Hvite engler
Format
18 x 11 cm
Serie
Cathinkas døtre 2

Lytt til utdrag

Utdraget er hentet fra lydbokbokutgaven

Les utdrag

Utdraget er hentet fra e-bok-utgaven. Åpne utdrag her

Kunders vurdering

Oppdag mer

Bøker som ligner på Hvite engler:

Se flere

De som kjøpte denne kjøpte også:

Logg inn

Ikke medlem ennå? Registrer deg her

Glemt medlemsnummer/passord?

Handlekurv