Min side Kundeservice Gavekort – en perfekt gave Registrer deg

Illusions

The Adventures of a Reluctant Messiah

«The five books that changed my life»

Woman

An inspirational classic novella and mystical adventure story, from the author of the international New York Times bestseller Jonathan Livingston Seagull. Perfect for fans of Nevil Shute's Round the Bend. Les mer

131,-
Paperback
Sendes innen 7 virkedager
An inspirational classic novella and mystical adventure story, from the author of the international New York Times bestseller Jonathan Livingston Seagull. Perfect for fans of Nevil Shute's Round the Bend.

Detaljer

Forlag
Arrow Books Ltd
Innbinding
Paperback
Språk
Engelsk
Sider
144
ISBN
9780099427865
Utgivelsesår
2001
Format
17 x 13 cm

Om forfatteren

A former USAF pilot, gypsy barnstormer and airplane mechanic, Richard Bach is the author of fifteen books. He is also the author of the multi-million international bestseller Jonathan Livingston Seagull.

Anmeldelser

«The five books that changed my life»

Woman

Kunders vurdering

B
Brakfink – 23.01.2007

– Den verden du kjenner er en illusjon, og det er følgelig også begrensningene dine. Det er i sitt eget møte med piloten Donald Shimoda, en tidligere mekaniker og noe utradisjonell frelser, at Richard Bach viser oss at den smale sti i virkeligheten er akkurat så brei som du vil den skal være. Det denne lille boken handler om er å sprenge grenser. Både ytre, fysiske grenser og grensene i ditt eget sinn; det er du, og bare du, som kan velge dem bort. Det befriende med Bach, det som skiller ham fra mengden av realiser-deg-selv-forfattere, er at han makter å formidle dette budskapet uten noen gang å falle for fristelsen å bli svulstig eller pompøs. "Argue for your limitations, and sure enough, they're yours." Enklere kan det ikke sies. Gjør vann til vin, eller, til flybensin, om dette er å foretrekke. Du kan hvis du vil.

Oppdag mer

Bøker som ligner på Illusions:

Se flere

De som kjøpte denne kjøpte også:

Koieboka
199,-

Koieboka

Thor Gotaas
Innbundet 
199,- 449,-
 

Logg inn

Ikke medlem ennå? Registrer deg her

Glemt medlemsnummer/passord?

Handlekurv