Gigantsalget er utvidet: inntil 80% rabatt
Min side Kundeservice Gavekort – en perfekt gave Registrer deg

Secrets of the Frontline Nurses

A gripping and moving historical wartime saga

A moving wartime saga perfect for fans of Lizzie Page's The War Nurses Les mer

102,-
Paperback
Sendes innen 7 virkedager
A moving wartime saga perfect for fans of Lizzie Page's The War Nurses

Detaljer

Forlag
Ebury Press
Innbinding
Paperback
Språk
Engelsk
Sider
320
ISBN
9781785039607
Utgivelsesår
2021
Format
20 x 13 cm

Kunders vurdering

Oppdag mer

Bøker som ligner på Secrets of the Frontline Nurses:

Se flere

Logg inn

Ikke medlem ennå? Registrer deg her

Glemt medlemsnummer/passord?

Handlekurv