– Denne boken er en super gave til barn i eventyralderen. Min datter fikk den til sin fireårsdag og jeg satte meg med med hele selskapet og leste eventyret om prinsessen på erten, snakk om lydhør forsammling! Man kunne høre en knappenål falle mens jeg lese, det var jo sååå spennende! Boken inneholder alle de viktigste eventyrene fra H.C. Andersen, og barn vil elske å bli lest for fra denne boken. Boken har et lite bilde til hvert eventyr, men det er ikke noe som barn vil ønske å se så mye på, dette er en høytlesningsbok. En flott bok som alle foreldre med små prinser og prinsesser burde ha i huset!
Eventyr
H.C. Andersen Vilhelm Pedersen (Illustratør) Lorenz Frølich (Illustratør) Kari Risvik (Oversetter) Kjell Risvik (Oversetter)
Denne boken inneholder 49 av H.C. Andersens eventyr, bl.a.: Prinsessen på erten, Den stygge andungen, Keiserens nye klær og Den lille piken med svovelstikkene. Les mer
349,- Spar: 44,-
Medlemsvurdering:
Denne boken er en super gave til barn i eventyralderen. Min datter fikk den til sin fireårsdag og jeg satte meg med med hele selskapet og leste eventyret om prinsessen på erten, snakk om lydhør forsammling! Man kunne høre en knappenål falle mens jeg lese, det var jo sååå spennende! Boken inneholder alle de viktigste eventyrene fra H.C. Andersen, og barn vil elske å bli lest for fra denne boken. Boken har et lite bilde til hvert eventyr, men det er ikke noe som barn vil ønske å se så mye på, dette er en høytlesningsbok. En flott bok som alle foreldre med små prinser og prinsesser burde ha i huset!Ragnhild
Detaljer
- Forlag
- Kagge
- Innbinding
- Innbundet
- Språk
- Norsk Bokmål
- Sider
- 523
- ISBN
- 9788248903178
- Utgave
- 1. utg.
- Utgivelsesår
- 2003
- Format
- 23 x 16 cm