Min side Kundeservice Vår historie Gavekort – en perfekt gave Registrer deg

Stup i det! 1

norsk for internasjonale studenter og akademikere
Dette læreverket er skrevet for internasjonale studenter og akademikere som ønsker å lære norsk med rask progresjon. Første bind er delt i nivå A1, A2 og B1 etter CEFR-skalaen og har fokus på utvikling av vokabular, språkfølelse og forståelse av grunnleggende grammatikk. Les mer
499,-
Paperback
Sendes innen 1 virkedag
Dette læreverket er skrevet for internasjonale studenter og akademikere som ønsker å lære norsk med rask progresjon. Første bind er delt i nivå A1, A2 og B1 etter CEFR-skalaen og har fokus på utvikling av vokabular, språkfølelse og forståelse av grunnleggende grammatikk.

Læreverket kan brukes på alle norskkurs i høyere utdanning, både i Norge og i utlandet. Det er også godt egnet til selvstudium. I tillegg vil bøkene være nyttige på norskkurs med rask progresjon på høyere nivå i voksenopplæringen.

Toril Kristin Sjo er førstelektor i norsk som andrespråk og har undervist i norsk for interna¬sjonale studenter ved Universitetet i Oslo siden 2008. Trine Rørhus er lektor i språkfag og har engelsk, fransk, nordisk og norsk som andrespråk i fagkretsen.

Du finner innleste tekster på ressurssiden til Stup i det!:

Detaljer

Forlag
Fagbokforlaget
Innbinding
Paperback
Språk
Bokmål
Sider
375
ISBN
9788245034219
Utgave
1. utg.
Utgivelsesår
2022
Originaltittel
Stup i det! 1
Format
24 x 17 cm

Bla i boka

Kunders vurdering

Oppdag mer

Bøker som ligner på Stup i det! 1:

Se flere

De som kjøpte denne kjøpte også:

På nivå

Gølin Kaurin Nilsen
Produkt bestående av flere enkeltprodukter 
819,-
 

På nivå

Gølin Kaurin Nilsen
Produkt bestående av flere enkeltprodukter 
819,-
 

Logg inn

Ikke medlem ennå? Registrer deg her

Glemt medlemsnummer/passord?

Handlekurv